Geschiedenis

D In september 1964 richtte Victor Van Tittelboom, samen met zijn echtgenote Marie-Louise Van Caelenberg, Garage Van Tittelboom op. Met veel inzet, vakkennis en doorzettingsvermogen bouwden zij de zaak doorheen de jaren uit tot een bloeiend familiebedrijf, met als hoofdactiviteit de verkoop en het onderhoud van wagens van de Franse constructeur Renault. In 1978, bij de voorstelling van de nieuwe Renault 18, werd de eerste echte showroom ingehuldigd. Voordien vonden tentoonstellingen plaats in het atelier zelf — zelfs de Sint bracht hier jaarlijks een bezoek. Begin jaren ’80 kwam Danny, de oudste zoon, in de garage werken. Hij ontplooide zich doorheen de jaren tot Cotech (hoofdtechnicus) en stond samen met de andere mecaniciens steeds garant voor een vakkundige oplossing voor elk technisch probleem. In december 1990 onderging de garage een ingrijpende vernieuwing. Het atelier werd uitgebreid en uitgerust met de modernste technologieën van die tijd. De showroom kreeg een viervoudig volume en een hedendaagse uitstraling die, dankzij continu onderhoud en opwaardering, tot op vandaag de tand des tijds heeft doorstaan. In diezelfde periode vervoegden ook de twee andere kinderen het team:
Maggy, verantwoordelijk voor facturatie en boekhouding, en Benny, die doorgroeide van hulpwerkman tot verantwoordelijke voor verkoop en algemene leiding. In februari 1997 sloeg het noodlot toe. Vader Victor overleed onverwacht aan een hartaderbreuk. Slechts veertien dagen later werd ook de Renault-fabriek in Vilvoorde gesloten. In die periode reden heel wat Renault-eigenaars rond met de slogan “Nooit meer een Renault” op de achterruit van hun wagen. Dankzij de enorme doorzettingskracht van moeder Marie-Louise, haar drie kinderen en een bijzonder gemotiveerde personeelsploeg, bleef Garage Van Tittelboom echter overeind en hernam de werking al snel op het vertrouwde ritme.

Van Tittelboom : 50 jaar

In september 2014 vierde Garage Van Tittelboom zijn 50-jarig bestaan. De showroom werd omgetoverd tot een ware feestzaal met overvloedige hapjes en drankjes, een ijskar, een luchtballon, een optreden van Atmid (beste coverband van de streek) en als absolute kers op de taart zorgde schlagerzanger Christoff voor een onvergetelijke avond. Het jubileum werd een bijzonder geslaagd feest waar nog lang over werd nagepraat. De jaren die volgden behoorden tot de meest succesvolle uit onze geschiedenis, zowel op het vlak van verkoop als klantenservice, waarvoor meerdere prijzen en erkenningen werden behaald.